Movies
Ratings
280
The TerminatorRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
ChawRated ★ 1.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0