Titles you rated
Finding NemoRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0