Movies
Ratings
277
Inside OutRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
WimbledonRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0