Movies
Ratings
750
Bring Her BackRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
DamselRated ★ 2.5
Bad MomsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5