Titles you rated
DreamgirlsRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
ShameRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5