Movies
Ratings
73
TwentyRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0