Movies
Ratings
217
Late AutumnRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5