Movies
Ratings
161
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 2.0
The Other WomanRated ★ 3.0
OculusRated ★ 2.5
Break Through!Rated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
1 Litre of TearsRated ★ 2.5
The ExperimentRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 1.5- Tears In The ArcticRated ★ 0.5
Don't ClickRated ★ 2.0
Rocky BalboaRated ★ 2.0
Romantic DebtorsRated ★ 2.5