Titles you rated
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Sleepy HollowRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0