Titles you rated
Memories of the SwordRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0