Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5