Titles you rated
SupermanRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
MorbiusRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.5