Movies
Ratings
40
The Front LineRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0