Movies
Ratings
435
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0