Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5