Movies
Ratings
167
ArmageddonRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0