Movies
Ratings
131
Happy FeetRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
RioRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.0
BraveRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.0