Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Night and FogRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.5
Ghost WorldRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Patience StoneRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5