Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0