Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
TyphoonRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0