Movies
Ratings
55
The IntouchablesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0