Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
The RockRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0