Titles you rated
InsurgentRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0