Titles you rated
The CoreRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
LoganRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0