Movies
Ratings
113
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Hachi-koRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Meet the RobinsonsRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0