Titles you rated
BatmanRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.0