Titles you rated
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
SolarisRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
MemoriaRated ★ 3.0