Movies
Ratings
156
Bee MovieRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Big FishRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 0.5
The Golden CompassRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 1.5
AntiqueRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5