Titles you rated
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5