Movies
Ratings
71
101 DalmatiansRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0