Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 1.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0