Titles you rated
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
CarsRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.5
Ernest & CelestineRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5