Movies
Ratings
57
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0