Titles you rated
RoboCopRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 1.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0