Titles you rated
I Am LegendRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.0