Movies
Ratings
417
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5