Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5