Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0