Movies
Ratings
248
Last NightRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5