Movies
Ratings
118
Julie & JuliaRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0