Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 2.0