Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
#AliveRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
My Big Mama's Crazy RideRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0
TarRated ★ 2.0