Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0