Titles you rated
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 0.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 1.0
DaughterRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 1.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0