Movies
Ratings
327
BrokerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0