Movies
Ratings
36
The NotebookRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5