Movies
Ratings
749
CallRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 1.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 2.5
MineRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 2.5
The BoyRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5