Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0