Movies
Ratings
84
TwilightRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 0.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0