Movies
Ratings
308
GodzillaRated ★ 4.0
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
The End of the TourRated ★ 3.5
The World's EndRated ★ 4.0
Evil Dead IIRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.5
BraindeadRated ★ 4.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
ChilleramaRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Blue SpringRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5